thumb1

Sloganımız Hizmet

Tekrar siz okurlarla bizi buluşturan Bakırlının Sesi Dergisine hizmeti geçenlere sonsuz teşekkürler. Bizler insanı Eşrafı Mahlûkat(Yaratılanların en kıymetlisi)olarak görmeye gayret ediyor, merkezi insanlara hizmet noktasından hareket ediyoruz.

Kıymetli Köylülerim göreve geldiğim günden bugüne köyümüzü daha cazip, daha temiz yaşam kalitesini nasıl yükseltebiliriz onun mücadelesini veriyoruz. Bunun içinde sürekli çalışmak devlet dairende işleri takip etmek gerekiyor. Bende elimden geldiği kadar takip ediyor ve iyi sonuçlar alıyoruz.

Buradan hemen belirteyim. Bakırlı hepimizin köyü hep birlikte daha güzel daha iyiyi nasıl yakalarız ona bakmamız ve çalışmamız gerekiyor. Şabanözü’ne, Çankırı’ya ve Ankara’ya gittiğimde şunu her yerde duyuyorum. İşte Bakırlı Muhtarı derneğiyle birlik beraberlik sembolü olarak görülmek çok güzel bir şey. İnanın Çankırı Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Filiz, Belediye Başkanımız İrfan Dinç Bakırlı Köyü, Köy Konağımızın açılışında örnek köy dediği an çok mutlu oldum. Birliğin sembolü olarak görülmek çok güzel bir duygu.

Aşağıda birkaç hizmetlerimizden bahsedeceğim:

• Köy konağımızın derneğimizle beraber çalışarak tamamlanması.

• Ulu yol ve arazi yollarının temizlenmesi.

• Köy çeşmelerinin bakımı onarımı (acı pınar, köy girişinde çeşme), karşı mezarlık yolunun yapılması, köy çevresindeki ağaçların bakımı bu hizmetleri yaptık yapmaya devam edeceğiz.

Bu duyguları bu şevk heyecanımızı kaybetmeden sizlere hizmet etmeyi borç biliyorum. Bizler size hizmet için varız. Eğer eksiklerimizi, unuttuklarımızı açıkça kırmadan, dökmeden söylerseniz çok mutlu oluruz. Çünkü Bakırlın bizim köyümüz Türkiye’ye Dünya’ya açılan penceremiz.

İletişim Detayları

Web Sitesi Editörü: Serdar DEMİRHAN

Telefon: 0505 949 60 57
Email: serdar349@gmail.com