Kadın Kolları Yönetimi

   
  Şencan RECEP
Şabanözü Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı
Bakırlı Köyü Derneği Kadın Kolları Başkanı
 

Bakırlı köyünün güler yüzlü kocaman yürekli hanımlarına selam olsun.

4. Dönem Hemşeri Günleri’ni ayrılığın verdiği hüzünle ama yeni döneme başlayacak olmanın mutluluğu ile geride bıraktık. Yüce Rabbim bu güzel birlikteliği bozmasın. 2016 Genel Kurulu’nda alınan kararla artık resmi olarak Kadın Kolları yönetimi oluşturuldu alınan bu karar bizden sonra da Bakırlı Köyü’nün hanımlarının birlik ve beraberliğin devamı için atılmış güzel bir adım oldu. Kadın Kollarını oluşturduğumuz günden bu güne arkamda dağ gibi duran köyümün tüm hanımlarına Dernek Başkanımıza yönetimdeki arkadaşlarım ve şahsım adına gönülden teşekkür ediyorum. İnşallah yeni döneme daha da çoğalarak daha güçlü başlayacağız.

Bunu bahsetmeden geçemeyeceğim bizler bölgemizde bir ilki gerçekleştiriyoruz. Hanımların birlikteliği sayesinde köyümüze daha güzel hizmetler alıyor, eşlerimiz, çocuklarımız sizlerin sayesinde birbirlerini tanıyor ve kardeşlik bağlarını güçleniyor.

Kadına lafla değer veriyoruz mantığını bizler her alanda çalışarak mücadele ederek Yaratıcının indinde çok kıymetli olan kadınlarımızın değerini de ortaya koymuş oluyoruz. Sizler benim için her biriniz çok kıymetli bir değer saygıyı, sevgiyi hak edene insanlarsınız. Tabi eşlerimizden de Allah razı olsun bu birliktelik de sizlere maddi manevi destek verdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Evlerimizde, köyümüzde, ülkemizde huzur ve barış içinde yaşamayı Allahtan diliyor saygı ve sevgilerimle.

Mutlu Kalın.

“Sıla-i Rahim, Rahmandan bir şubedir.
Onu ziyaret etmek sureti ile birleştireni Allah Birleştirir, Onu keseni Allah keser…”
Rama zül Ehadis/ 2504

İletişim Detayları

Web Sitesi Editörü: Serdar DEMİRHAN

Telefon: 0505 949 60 57
Email: serdar349@gmail.com